Tellimistingimused

Tellimistingimused

Ostutehing ja tasumine

Ostu sooritamiseks ava ostukorv, vali transpordimeetod, nõustu tingimustega ning jätka. Esita korrektsed andmed tellija ning tarne kohta. Peale andmete sisestamist ja tellimuse kinnitamist loetakse ost sooritatuks.

Tasuda saab koheselt pangalingiga (SEBNordeaSWEDBANKi,  LHV panga  linkidega)  ning pangaülekandega arve alusel OÜ Winwinpartner pangakontodele. Ülekandega tasumisel märgi kindlasti selgitusse arve number!

NB! Pangaülekandega makseid ei kontrollita regulaarselt. Tarne kiirendamiseks palume Sul saata maksekinnitus meile e-mailile tellimine@jaapanimaitsed.ee, et kiirendada tellimuse täitmise protsessi. Pangalingiga tasumisel kinnitust saata pole vaja!

OÜ-l WinWinPartner  on õigus tühistada tellimused, millede eest ei ole tasutud 5 tööpäeva jooksul.

Ostu asutakse täitma peale arve laekumist.

Kaupade transport Ostjani

Kaupade ostmisel on võimalik valida 3 transpordiviisi vahel

Postitamise aeg ja tarne kiirus

Postitame Sinu tellitud kaubad enamasti 1, äärmisel juhul 2 tööpäeva jooksul! Seejärel toimetab kauba Teieni teenusepakkuja, kelle teenuse paki kohaletoimetamiseks valisid . Erandjuhtudel võib kauba postitamine võtta rohkem aega, sellisel juhul teavitame Ostjat sellest eraldi telefoni või e-kirja teel. 

Vastavalt Sinu poolt valitud transpordiviisile võib kaupade transport peale postitamist võtta aega järgmiselt:

  1. SmartPOSTi teenus - Postitame kauba 1-2 tööpäeva jooksul. Kaup jõuab Teieni SmartPOSTi pakiautomaadi kaudu vastavalt SmartPOSTi tarneagadele, üldjuhul järgmisel päeval. SmartPOST saadab SMS teavituse, kui pakk on jõudnud postkasti.

Pretensioonide esitamine ja nõuetele mittevastavate toodete tagastamine

Kui meilt tellitud kaup ei sobi on Teil õigus see tagastada 14 päeva jooksul alates kauba kätte saamisest. Tagastatav kaup ei tohi olla kasutatud ning peab olema originaalpakendis. Ostja nõustub kandma kauba tagastamisel tekkivad postikulud , välja arvatud juhul, kui tagastatav kaup ei vasta tellitule. Juhul, kui ostja soovib ostu-müügi lepingu katkestada, tuleb tal sellest 2 kalendripäeva jooksul, alates kauba kättesaamisest teavitada  tellimine@jaapanimaitsed.ee , lisades kirjale kauba ja pakendi foto,tellitud kauba nimetuse, arvenumbri, maksmise kuupäeva ning tagastamise põhjuse. Raha kanname tagasi 7 päeva jooksul peale kauba tagastamist samale kontole, kust see on algselt tulnud.

Konfidentsiaalsus ja kliendi õigused

OÜ Winwinpartner  ei levita Ostja isikuandmeid kolmandatele osapooltele v.a transporditeenuse osutamiseks vajalik info. Ostjal on õigus nõuda oma andmete kustutamist Jaapanimaitsed.ee andmebaasist.

OÜ Winwinpartner on kindlalt huvitatud kõikide küsimuste ja arusaamatuste lahendamisest Ostjatega. Probleemide ilmnemisel palume Sul koheselt võtta meiega ühendust telefonil +372 5033072 või info@jaapanimaitsed.ee Reageerime paari tööpäeva jooksul!

Kliendil on õigus pöörduda oma huvide kaitseks Tarbijakaitseametisse.